Klasikinis H1 odontologinis lazeris iš Pioon Technologies!
H1 yra odontologijoje vis dar plačiausiai naudojamas infraraudonos šviesos diodinis minkštųjų audinių lazeris. Didelis panaudojimo indikacijų spektras, plati tokio tipo lazerių taikymo patirtis ir prieinama kaina leidžia šį prietaisą įsigyti kiekvienai odontologijos klinikai.
H1 odontologinis lazeris naudojamas minkštųjų audinių modifikavimui, antimikrobiniam periodonto ligų ir danties šaknies kanalo gydymui, mažos energijos lazerio terapijai ir dantų balinimui.
Šiuolaikiško ir modernaus dizaino prietaisas turi daugiau kaip 40 gamintojo užprogramuotų nustatymų skirtingoms indikacijoms bei rankinio parametrų keitimo galimybę patogiame lietimui jautriame ekrane. O jame įmontuota vidinė baterija leidžia net keletą valandų dirbti lazeriu, neprijungtu prie išorinio elektros tinklo.
H1 odontologinio lazerio naudojimo indikacijos
-
Minkštųjų audinių modifikavimas
Atliekant minkštųjų audinių operacijas diodiniu lazeriu, jo energiją absorbuoja chromatoforai (gleivinėje – hemoglobinas, odoje – melaninas) ir pakilus intraląstelinio skysčio temperatūrai, įvyksta ląstelės vaporizacija. Intervencijos metu žaizda visiškai arba beveik nekraujuoja, jos nereikia užsiūti. Be to, gretutinių audinių pakenkimas būna labai nedidelis, todėl naudojant tinkamą lazerio galingumą žaizdos gyja greitai ir be randėjimo.
H1 odontologinis lazeris yra skirtas atlikti bet kokią minkštųjų audinių korekciją: gingivektomiją, frenektomiją, operkulektomiją, inciziją, eksciziją, vainiko prailginimą, dantenų kontūro korekciją, dantenų vagelės formavimą atspaudo nuėmimui protezuojant (angl. throughing) ir kt. Po intervencijos dažniausiai nebūna pooperacinės edemos, taip pat dažniausiai nereikalingi nuskausminamieji vaistai. Paprastai operacijos metu pakanka aplikacinės arba infiltracinės nejautros.
-
Antimikrobinis periodonto ligų ir dantų šaknų kanalo gydymas
Diodinio lazerio baktericidinis poveikis panaudojamas periodontito, periimplantito gydymui bei danties šaknies kanalo sterilizavimui. Publikuoti klinikinių tyrimų rezultatai rodo, kad lazerio spinduliuojama energija gali sunaikinti didelę dalį mikrobų, sukeliančių periodonto ligas arba danties šaknies kanalo uždegimą. Reikia paminėti, kad lazeris negali pakeisti tradicinių šių ligų gydymo būdų, tačiau gydymo rezultatai būna geresni, jei būna papildomai panaudojamas ir lazeris.
-
Mažos energijos lazerio terapija
Mažos energijos lazerio terapijai (angl. Low Level Laser Therapy, LLLT) yra panaudojamas stimuliuojantis lazerio energijos poveikis ląstelei. Ši terapija dar kitaip vadinama biostimuliacija.
Biostimuliacijos mechanizmas. Biostimuliacijos poveikis gaunamas ne dėl terminės, bet dėl fotocheminės reakcijos. Lazerio energiją absorbuoja fotoreceptoriai, tarp kurių svarbiausias yra citochromo c-oksidazė. Šis fermentas užbaigia ląstelėje Krebso ciklą ir yra ląstelės mitochondrijose, kuriose gaminama ląstelės energija – ATF (adenozino trifosfatas). Lazerio energija stimuliuoja ATF gamybą. ATF gamybą slopina azoto oksidas, kuris suriša citochromo c-oksidazę, o lazerio energijos poveikyje ši jungtis nutraukiama ir ATF gamyba suintensyvėja.
Plačiausiai naudojamos biostimuliacijos indikacijos yra žaizdų gijimo skatinimas, aftinės burnos opos, lūpų ir kitų lokalizacijų pūslelinė (herpes), padidėjęs dantų jautrumas, esant atsidengusiems dantų vainikų kakleliams, temporo-mandibulinio sąnario skausmai ir kt.
-
Dantų balinimas odontologijos klinikoje
Lazerio energija yra panaudojama dantų baliklio aktyvavimui. Paprastai dantų balinimui naudojamas vandenilio arba karbamido peroksidas. Veikiant lazerio energijai, vandenilio peroksido molekulė skyla ir atsilaisvinęs deguonies atomas oksiduoja danties emalyje esančias spalvotas medžiagas ir jos tampa bespalvėmis. Dantis galima balinti po vieną, pvz., norint išbalinti negyvą dantį, arba visą estetinę zoną. Antruoju atveju yra naudojamas specialus balinimo antgalis – reflektorius, kuris išsklaido lazerio spindulį.
Daugiau apie dantų balinimą, naudojant lazerį skaitykite čia
H1 odontologinis lazeris: pagrindinės charakteristikos
- Lazerio tipas: diodinis GaAlAs, 4 klasė
- Bangos ilgis: 980 +/-10 nm (arba 810 +/-10 nm)
- Galingumas: iki 10 W
- Veikimo režimas: pastovus arba pulsinis
- Pulso (pauzės) trukmė: nuo 50 µs
- Optinė skaidula: 400 µm su universaliu rankiniu antgaliu
- Keičiami darbiniai antgaliukai: 200 µm, 300 µm, 400 µm
- Vidinės baterijos talpa: 3350 mAh
- Svoris: 2,75 kg (su baterija)
- Atminties kietojo disko talpa: 16 GB
- Liečiamojo ekrano skiriamoji geba: 2K Ultra HD
H1 lazerio komplektą sudaro:
- pagrindinis įrenginys;
- optinė skaidula;
- universalus kotelis;
- valdymo pedalas;
- maitinimo srovės keitiklis;
- apsauginiai akiniai – 3 vnt.;
- keičiami darbiniai antgaliukai – 200, 300, 400 µm;
- specialūs antgaliai dantų balinimui, biostimuliacijai ir temporo-mandibulinio sąnario terapijai – po 1 vnt.;
- naudotojo vadovas lietuvių kalba.
Parsisiųskite H1 lazerio naudotojo vadovą
H1 odontologinio lazerio meniu vaizdas ir valdymas
Apie gamintoją Pioon Technology
H1 lazerio gamintojas yra Wuhan Pioon Technology Co., Ltd., Kinija. Kompanija įsikūrusi stambiausiame Kinijoje lazerių pramonės klasteryje, Wuhan‘o provincijoje, kuriame sutelkti didžiausi mokslinių tyrimų, lazerių pramonės produktų kūrimo, vystymo ir rinkodaros pajėgumai. Bendradarbiaudami su mokslinių tyrimų laboratorijomis, medicinos ir technologijų universitetais, Pioon Technology naudoja pažangiausias technologijas ir orientuojasi į inovatyvių, aukštos kokybės ir didelės klinikinės vertės produktų kūrimą, nuo žemos galios terapinių lazerių iki sudėtingiausių šiuolaikinių IV klasės chirurginių lazerių. H1 yra naujausias plačiausiai naudojamo infraraudonos šviesos tipo diodinis lazeris. Pioon Technology gamina lazerius, naudojamus odontologijoje, bendrojoje, kraujagyslių ir estetinėje chirurgijoje, LOR, veterinarijoje.