MIRACLIN IMPLANT dantų pasta implantams su laktoferinu ir aktyviuoju deguonimi

KAS TAI?

Miraclin Implant dantų pasta implantams, specialiai sukurta, norint optimaliai užtikrinti dantų ir dantų implantų priežiūros poreikius.

KAIP?

Aktyvaus deguonies technologija (0.175% natrio perkarbonatas) saugo natūraliai baltą dantų spalvą ir leidžia išvengti spalvos pasikeitimo. Sudėtyje esantis enzimas laktoferinas skatina pažeistų ląstelių regeneraciją ir sumažina uždegimą, sukeliamą bakterijų tose vietose, kurių nepasiekiame valydami dantų šepetėliu.  Miraclin Implant dantų pasta turi neutralų pH ir 200 ppm fluorido. Toks fluoro kiekis užtikrina pakankamą dantų apsaugą, tačiau nesukelia titano ir nerūdyjančio plieno detalių korozijos.

KAM?

Bet kuris žmogus gali netekti danties, o su amžiumi tokia tikimybė didėja. Tam gali būti daug priežasčių. Jaunesni žmonės dažniau praranda dantis dėl traumų. Vyresni neretai kenčia nuo periodonto audinių uždegimo (periodontito), dėl kurio netenkama danties(-ų). Danties implanto įsriegimas nėra labai pigi procedūra, todėl verta jį tinkamai prižiūrėti. Miraclin Implant dantų pasta buvo sukurta patenkinti specialius poreikius, prižiūrint dantų impantus.

Ši pasta skirta tik suaugusiems.

KADA NAUDOTI?

Norint užtikrinti ilgalaikę patikimą priežiūrą, reikia naudoti Miraclin Implant bent 2 kartus per dieną vietoj įprastos dantų pastos.

KODĖL NAUDOTI?

Dantų implantacija yra geriausias būdas atstatyti netekto danties funkciją. Be abejonės, tikimasi, kad įsriegtas dantų implantas patikimai tarnaus kaip įmanoma ilgiau. Šiam tikslui būtina išvengti uždegimo implanto zonoje, o tai padeda pasiekti patikima ir teisinga kasdieninė priežiūra. Kadangi dantų implantai neturi tokios pilnavertės jungties su dantenomis, kaip nuosavi sveiki dantys, aplink juos yra kur kas daugiau erdvės augti bakterijoms. Atsiradęs uždegimas padidina danties implanto netekimo riziką. Miraclin Implant sudėtyje esantis baktericidiškai veikiantis enzimas laktoferinas gali sumažinti uždegimą ir implanto praradimo riziką.

  • Sumažina bakterijų augimą
  • Turi natrio fluorido (200ppm fluorido)
  • Ypač tinka turintiems dantų implantų
  • Natūraliai balina dėl aktyvaus deguonies technologijos
  • Padeda išvengti spalvos skirtumų atsiradimo
  • 100 ml talpos buteliukas turi patogų dozatorių

Kaina: 13,00 Eur (be siuntimo išlaidų). Odontologijos klinikoms taikomos nuolaidos!

Teiraukitės savo odontologijos klinikoje arba užsisakykite pas mus!

7 + 8 =