Baltijos šalyse atstovaujame dantų implantų gamintoją Hi-Tec Implants, Ltd. (Izraelis)

Apie gamintoją. Hi-Tec Implants kuria, gamina ir tiekia į rinką dantų implantus nuo 1990 metų. Įmonę įkūrė odontologijos profesionalai, turintys ilgametę patirtį ir nuolat tobulinantys savo produktus, leidžiančius pasiekti gerus ir ilgalaikius klinikinius rezultatus. Daugiau nei 18 metų trukę klinikiniai tyrimai įvairiose pasaulio šalyse įrodė, kad įmonės gaminami implantai pasiekia labai aukštą osteointegracijos lygį ir patikimą funkcinį stabilumą.

Hi-Tec Implants savo implantų gamybai naudoja 23 kategorijos titano lydinį (TI 6AL 4V ELI), kuris gaminamas JAV, Pensilvanijoje. Šis titano lydinys turi padidintą plastiškumą ir kietumą, išlaiko savo savybes tiek ore, tiek ir sūraus skysčio aplinkoje ir yra visiškai suderinamas su žmogaus biologiniais skysčiais bei imunologiškai indiferentiškas.

Gamintojas didelį dėmesį skiria savo ir savo partnerių darbuotojų profesionalumui ir klinikiniam išprusimui, kuris leidžia pasiūlyti optimalius sprendimus specialistams, naudojantiems šio gamintojo dantų implantus.

Hi-Tec Implants eksportuoja dantų implantus į didžiausias pasaulio rinkas, turi šių šalių kokybės sertifikatus, atitinka ISO standartus.

Baltic Medservice gamintoją Hi-Tec Implants atstovauja nuo 2011 metų. Tiekiame dantų implantų sistemą LOGIC, vienatūrius (mini) ir ortodontinius implantus ir protezavimui reikalingas detales. Savo klientams visada randame optimalų pasiūlymą, leidžiantį ne tik gauti patikimus klinikinius rezultatus, bet ir ženkliai sumažinti investicijas bei atliekamų paslaugų savikainą. Todėl jei tik pradedate implantuoti ar ieškote alternatyvios implantų sistemos, kreipkitės į mus – neabejojame, kad mūsų pasiūlymas jums bus patrauklus.

Implantai – naujienos

garantija dantų implantams | 2017, spalio 10 | Dantų implantai

Ką reiškia viso gyvenimo garantija dantų implantams? Tai dantų implanto kokybės patvirtinimas, bet ne garantija asmens sveikatai! skaityti daugiau


GapSeal implanto užpildas periimplantito profilaktikai | 2017, gegužės 8 | Dantų implantai

Specialus užpildas gali sumažinti periimplantito riziką ir padidinti danties implanto ilgaamžiškumą. skaityti daugiau


CAD CAM elementai Logic implantų sistemai | 2017, vasario 25 | Dantų implantai

Visų Hi-Tec Implants sistemų, įskaitant ir Logic implantus, CAD CAM skaitmeninę biblioteką nuo šiol galima naudoti su EXOCAD programine įranga. EXOCAD bibliotekoms yra tinkami tik Hi-Tec Implants gamybos elementai – titaninės bazės ir CAD CAM... skaityti daugiau


Nauji Logic 6 mm implantai | 2017, vasario 2 | Dantų implantai

Nauji 6 mm skersmens Logic implantai turi didesnį bendrą paviršiaus plotą, todėl pasiekiama patikima osteointegracija ir užtikrinamas pakankamas mechaninis tvirtumas kramtant. Šie implantai gali būti sėkminga alternatyva vertikaliai kaulo augmentacijai... skaityti daugiau