DenLase odontologinis lazeris – Jūsų kasdieninei praktikai

 

 

DenLase odontologinis lazeris naudojamas:

Burnos chirurgijai: abscesas, angioma, biopsija, cista, gingivektomija, frenektomija, fibroma, kiuretažas, operkulektomija ir kt.

Implantacijai, protezavimui: implanto atidengimas, dantenų vagelės formavimas atspaudo paėmimui (angl. troughing).

Periodontologijai: vagelės, kišenės sanacija, periodontitas, periimplantitas.

Ortodontijai: vainiko prailginimas, estetinis dantenų formavimas, danties atidengimas breketų pritvirtinimui.

Endodontijai: papildomas šaknies kanalo gydymas (dezinfekcija), pulpotomija.

Dantų balinimui: efektyvus ir saugus kabinetinio balinimo būdas.

Biostimuliacijai: aftinė opa, herpes, padidėjęs dantų jautrumas, skausmo malšinimas, hemoraginio kraujavimo stabdymas ir kt.

Parsisiųskite DenLase 980/7 klinikinį vadovą.

Diodinio lazerio poveikio mechanizmas

Diodinis lazeris spinduliuoja didelės energijos monochromatinę šviesą, kuri pasiekusi audinį, momentaliai išgarina tarpląstelinį skystį. Garas sukuria aukštą spaudimą ir praskiria ląsteles. Kai kurios ląstelės, tiesiogiai patekusios po lazerio spinduliu, suyra, bet jų kiekis kur kas mažesnis, nei pjaunant audinius skalpeliu ar ypač elektrotomu. Aukšta temperatūra koaguliuoja baltymus, kurie žaizdoje uždaro kraujagyslių spindžius ir nervines galūnes, taip apsaugant nuo infekcijos patekimo ir su tuo susijusių komplikacijų. Po procedūros lazeriu, naudojant rekomenduojamą lazerio galią, beveik nebūna randėjimo ir minkštųjų audinių retrakcijos, todėl audinių modifikavimas yra labai tikslus ir gali būti naudojamas net estetinėms korekcijoms.

Lazerio spindulys veikia bakteriostatiškai, bakteriocidiškai, fibrino-trombolitiškai, gerina mikrocirkuliaciją, mažina kraujagyslių pralaidumą, skatina medžiagų apykaitą, audinių regeneraciją, didina deguonies įsisąvininimą audiniuose, žaizdų gijimą, stabdo randų susidarymą, mikrorelaksuoja, desensibilizuoja, stimuliuoja imuninį atsaką.

minkštųjų audinių diodinis lazeris

Pagrindinės lazerio sistemos DenLase 980/7 charakteristikos:

 

·  Lazeris: diodinis GaAlAs, 4 klasė

·  Bangos ilgis: 980 +/-10 nm (arba 810 +/-10 nm)

·  Galingumas: 0,1 – 7 W

·  Veikimo rėžimai: pastovus arba pulsinis

·  Pulso trukmė: 50 µs – 30 ms

·  Pauzės trukmė: 50 µs – 30 ms

·  Optinė skaidula: 400 µm (papildoma 200 µm)

·  Skaidulos tipas: ištisinė 3 m ilgio arba su vienkartiniais antgaliais

DenLase 980/7 lazerio sistemos komplektą sudaro:

 

pagrindinis įrenginys, kotelis, optinė skaidula, specialus balinimo antgalis su optine skaidula, maitinimo srovės keitiklis, kojinis jungiklis (belaidis), skaidulos kirstukas, kotelio tūtelės, apsauginiai akiniai personalui ir pacientui, transportavimo lagaminas, naudotojo instrukcija.

DenLase 980/7 lazerio sistemos optinė skaidula gali būti dviejų tipų: 3 m ilgio su nulaužiamu darbiniu smaigaliu arba su specialiu koteliu ir vienkartiniais optiniais antgaliais.

DenLase naudotojo instrukcija

 

Apie gamintoją Daheng New Epoch Technology, Inc. Tai vienas didžiausių Kinijos optoelektronikos prietaisų gamintojų, įkurtas 1987 m., turintis FDA, CE sertifikatus, atitinkantis ISO 13485 standartą ir taikantis ypač griežtus kokybės reikalavimus. Kompanija kuria ir gamina medicininius ir pramoninius lazerius bei eksportuoja juos į visas didžiausias pasaulio rinkas (JAV, ES ir kt.). Korporacijos akcijos kotiruojamos Šanchajaus vertybinių popierių biržoje.

Lietuvoje DenLase lazeriai pradėti naudoti nuo 2011 metų. Savo charakteristikomis ir patikimumu šie lazeriai nenusileidžia Europos ir JAV gamintojų analogiškiems prietaisams, tačiau yra pigesni už daugumą iš jų. DenLase Lietuvoje suteikiama net 24 mėn. garantija ir pogarantinis aptarnavimas.