Dantų nuskausminimo naujienos: pristatytas jau penktosios kartos SleeperOne!

SleeperOne yra kompiuterio valdomas prietaisas dantų nuskausminimui. Naudodamas šį aparatą, dantų nuskausminimą odontologas gali atlikti be skausmo, o pasirinkęs tam tikrus nejautros būdus, pvz., intraligamentinę, intraseptalinę ar intrakaulinę nejautrą vaikams, ir be veido dalies užtirpimo.

 

Pacientas, kuriam dantų nuskausminimas atliekamas SleeperOne prietaisu, beveik nepatiria streso ir diskomforto, nes nejaučia nei adatos įdūrimo, nei vėliau atliekamos injekcijos. Nuskausminamųjų vaistų leidimas yra kontroliuojamas kompiuterio, kuris užtikrina optimalų leidimo greitį bei nuolat matuoja pasipriešinimo injekcijai slėgį. Jei šis viršija saugią ribą, aparatas yra išjungiamas. Tokiu būdu iki minimumo sumažinama dantų nuskausminimo komplikacijų rizika.

Kitas labai nemalonus pacientui šalutinis dantų nuskausminimo poveikis yra veido dalies užtirpimas, kuris gali tęstis net keletą valandų po gydymo procedūros. Dėl veido užtirpimo paprastai neįmanoma atlikti įprastos kasdieninės veiklos – normaliai valgyti, gerti, net kalbėti. Todėl pacientui tenka atitinkamai keisti savo darbotvarkę, planuojant vizitą pas odontologą. Veido užtirpimas ypač pavojingas vaikams, kurie nejausdami gali itin smarkiai susikandžioti savo liežuvį, skruostą ar lūpą. SleeperOne prietaisu atliekant intraligamentinę ar intrakaulinę nejautrą (vaikams), nuskausminamas tik gydomas dantis, bet neblokuojama minkštųjų veido audinių įnervacija, todėl veido užtirpimo nebūna. Be to, SleeperOne nėra įprastas švirkštas ir nesukelia vaikams baimės!

Kuo SleeperOne5 skiriasi nuo senesnės kartos aparato? Naujos kartos prietaisas turi dar patogesnį leidimo antgalį su pasirinkto injekcijos rėžimo atitinkamos spalvos šviesos indikatoriumi. Taip pat yra supaprastintas injekcijos leidimo valdymas kojiniu pedalu – pakanka pasirinkti vieną iš trijų užprogramuotų injekcijos greičių ir paspausti pagrindinį leidimo klavišą arba panaudoti ypač lėto leidimo su pauzę klavišą.

SleeperOne leidžia odontologui atlikti dantų nuskausminimą patogiai ir lengvai, ir nesukeliant papildomo skausmo ir diskomforto pacientui! Daugiau informacijos rasite paspaudę šią nuorodą